• Tümünü Temizle
Stoktakiler
Görünüm
Yeni %11
489,90 TL 549,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
ücretsiz
kargo
Yeni %7
649,90 TL 699,90 TL
Yeni %10
269,90 TL 299,90 TL
Yeni %18
204,90 TL 249,90 TL
Yeni %18
204,90 TL 249,90 TL
Yeni %13
304,90 TL 349,90 TL
Yeni %17
289,90 TL 349,90 TL
Yeni %11
339,90 TL 379,90 TL
ücretsiz
kargo
Yeni %8
594,90 TL 649,90 TL
ücretsiz
kargo
%16
629,90 TL 749,90 TL
ücretsiz
kargo
%11
579,90 TL 649,90 TL
ücretsiz
kargo
%11
579,90 TL 649,90 TL
ücretsiz
kargo
Yeni %9
679,90 TL 749,90 TL
ücretsiz
kargo
%11
669,90 TL 749,90 TL
%9
499,90 TL 549,90 TL
ücretsiz
kargo
%12
569,90 TL 649,90 TL
ücretsiz
kargo
%6
609,90 TL 649,90 TL
ücretsiz
kargo
%6
609,90 TL 649,90 TL
ücretsiz
kargo
Yeni %11
579,90 TL 649,90 TL
Toplam 89 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Fantazi Gecelik Modelleri

Fantazi Gecelik Modelleri, gecelik modelleri ve gecelik takımları her geçen gün değişen tasarımları ile iç giyimine özen gösterenler için değişkenlik oluşturuyor. Farklı seçeneklerin ard arda sıralanmakta olduğu koleksiyonlarda farklı zevklerin beğenisini bir arada bulunduran çizgiler sergileniyor.
Dış giyimde olduğu gibi her gün farklı iç giyim modelleri de kendi arasında kombinlenebilmektedir. Özellikle gecelik takım anlamında kişilerin aklından geçmekte olan çok sayıda farklı seçenek mazağalar üzerinde satışa sunulmaktadır. Birbiri ile uyum sağlayacak, farklı duruşa sahip olmanıza imkân sunabilecek takımların farklı objeler ile kombinlenmesi, ortaya iç gıcıklayıcı bir durumu çıkartmaktadır.
Bakımlı olduğunu günün her anı hissettirmek isteyen kişilerin tercihleri, iç giyim hayatında genellikle fantazi kostüm modellerinden yana olmaktadır. Farklılığı seven, iddialı olmaktan hoşlanan ve hayatına renk katmak isteyen çok sayıda kullanıcı bu özel modellere büyük bir ilgi göstermektedir.
Kişilerin sahip olduğu farklı beden gruplarına özel üretimler, markalar tarafından yapılmaktadır. Özellikle fantazi modelleri büyük beden bulma konusunda büyük sıkıntılar yaşamakta olan kişiler günümüzde bu sorunu kolayca aşar hale gelmiş durumdadır. Herkes hayal ettiği görüntüye kavuşabilsin diye, en seksi, en kullanışlı gecelik modelleri ve gecelik takımları üretime alınmaktadır. Her biri birbirinden şık ve gösterişli modellerden oluşmaktadır.
Seveceğiniz zengin renk seçenekleri, her bir model üzerinde hayata geçirilirken aynı zamanda kumaş türü olarak da farklı özelliklere sahip seçenekler kullanıcıların memnuniyetini kazanmak amacıyla kullanılmaktadır.


Fantazi gecelik modelleri Nelerdir?


Fantazi gecelik modelleri, en çok aranan, tercih edilen seçeneklerin başını çekmektedir. Bu sebeple en çok üzerinde çalışılan ve envai çeşidin bir arada olduğu bu özel tasarımlarda favori kumaş rengi kırmızı olmaktadır. Müşteriler tarafında yoğun ilgi bulmakta olan en popüler renk seçenekleri; fantazi gecelik modelleri kırmızı, lacivert fantezi gecelik, fantazi büyük beden kırmızı olmaktadır. Seksi gecelikler, olarak algılanan bu özel renkler hem bayanların hem de bayların ilgisini fazlasıyla çekmeye yetebilmektedir. Sadece gecelik olmakla sınırlı kalmayan bu tasarımlar sahip olduğu özel detaylar, üzerindeki eklentiler ile akılları baştan alacak seksi duruşu fazlasıyla ortaya çıkartabilmektedir.
Vücuduna güvenen ve bu güzelliği gözler önüne sermek isteyen kişiler tercihlerini genel olarak sexi gecelikler takımlarından yana yapmaktadır. Bu özel modeller kendi arasında benzersiz bir ürün alternatifine ayrılmaktadır. Fantazi büyük beden uzun, ipli fantazi gecelik, askılı fantezi, fantazi gecelik kostümleri gibi çeşitli türlerden oluşan seçenekler en çok ilgi bulan modeller arasındaki yerini almaktadır.

Fantezi gecelik nasıl giyilir?


Fantezi gecelik modelleri, olabildiğince zengin detaylardan oluşmakladır. Her bir ürün özel ambalajlar halinde paketlenerek müşteriler tarafından talep edilmekte olan adres bilgisine gizli paketler eşliğinde teslim edilmektedir. Ürün ambalajı üzerinde mankenin üzerinde taşıdığı gecelik modeli resim şeklinde yer almaktadır.
Ürüne ait kullanma talimatları da yine satışa sunulmakta olan her bir fantazi elbise için ayrı ayrı yer almaktadır. Bu resim ve kullanma talimatlarından yaralanarak en doru şekilde Fantezi giysileri giyebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Gecelik Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?


Gecelik Modelleri ve Fiyatları anlamında kullanıcıların bütçesine uygun olacak çok fazla sayıda ürün alternatifi bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlardan oluşan çok sayıda seçenek satış mağazaları üzerindeki yerini almaktadır.
Gecelik tercihine göre ve özelliklerine bağlı olarak her bir ürünün fiyatı birbirinden farklılık göstermektedir. Özellikle gecelik tasarımında tercih edilmekte olan kumaşın türü fiyatını doğru orantılı bir şekilde değiştirmektedir. Fantazi gecelik katalog fiyatları ve özellikleri kolayca kullanıcılara aktarabilmektedir. Fantazi uygun fiyat tercih eden kişiler için çok sayıda seçenek ard arda sıralanmaktadır.
Bütçeler doğrultusunda çok kaliteli ve yüksek fiyatlı ürünler olabildiği gibi düşük kaliteye sahip ancak çok ekonomik seçeneklerden oluşan ürünler kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Kısacası fantazi modelleri uygun fiyat ayrıcalıkları ile her türlü kullanıcının alabilmesine imkân tanıyacak özelliklere sahiptir.

Gecelik Modelleri ve Çeşitleri?


Bayan gecelik modelleri en zengin ürün çeşitlerinin bir arada sunulmakta olduğu bir moda alanıdır. İç giyim modasında kişilerin, renkli bir gardıroba sahip olabilmeleri için çok farklı çizgilerden oluşan seçenekler her koleksiyonda yenilerek karşımıza çıkagelmektedir.


Gecelik Bayan
Fantazi Gecelik Modelleri
Gecelik takımları
Gecelik Takımı Bayan
Fantazi Gecelik
Penye Gecelik modelleri


Sıradışı gecelikler


Gibi belli başlı modeller kendi arasında farklılık oluştururken yine her birisi kendi arasında sayısız özelliklerden oluşmaktadır. Ürünlerin her biri insan sağlığını önemseyerek hayata geçirilmiş giyim özelliklerinden oluşmaktadır.
Gecelik takımları ve Fiyatları Nelerdir?
Bayanların favori ürünleri oluşturan gecelik takımları, farklı çizgilerden oluşan yapısı ile çok fazla talep görmektedir. Altlı ve üstlü farklı kombinasyonların bir arada bulunduğu seçenekler fazlasıyla şık bir duruşu ortaya çıkartmaktadır.
Gecelik Takımı Bayan seçenekleri bilindik renk ayrıcalıklarında dışında görülmemiş bir renk zenginliğine sahiptir. Kullanıcıların alım tercihlerini arttıracak bu özel renklerden oluşan seçenekler, büyük bir memnuniyet toplamaktadır.
Özellikle çok fazla tercih edilen diğer bir model ise 6'lı saten gecelik takımı olmaktadır. İstenilen şekilde kullanım kolaylığını da üzerinde bulunduran bu özel takım, kişilerin istediği duruşu kazanmalarına imkân sağlamaktadır.
Gecelik Modelleri, Bayan Gecelik, Fantazi Gecelik Modelleri, Penye Gecelik modelleri ve Gecelik Modelleri 2022 gibi farlı varyasyonları takip ederek sizlerde içerisinden en çok beğeninizi kazanan ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz ve üzerinizde çok hoş bir duruş sergileyecek olan tasarımları seçerken sahip olduğunuz bedene uygun bir alışveriş tamamlamanız gerekmektedir.
Gecelik Takımları Büyük Beden Seçimi?

Büyük beden ile ilgili sıkıntılar diğer moda kategorilerinde olduğu gibi iç giyim kategorisinde de var olmaktaydı. Ancak son dönemlerde bu sorun gecelik takımlarında y-tam anlamıyla ortadan kalkmış durumdadır. Bu özel kitlenin de talepleri göz önüne alınarak en şık ve gösterişli modeller büyük beden şeklinde hayata geçirilmiş durumdadır.
Satışa sunulmakta olan her bir popüler iç giyim modelinin aynı şekilde tasarlanmış bir büyük bedeni bulunmaktadır. Hem de aynı renk ayrıcalıklarına ulaşım sağlanabilecek bir şekilde gerçekleşmektedir.
Fantazi gecelik Seçerken Nelere dikkat edilmelidir?
Gecelik Nasıl olmalı ve seçim sırasında nelere dikkat edilmeli bilmek isteyenler için kısaca maddeler halinde açıklamak isteriz…
Kaliteli Kumaş Türü
Uyku kalitenizi arttıracak ve uykunuz boyunca üzerinizde oluşan yağı teri emebilme ayrıcalığına sahip, en önemlisi kaliteli kumaş türünde tasarlanmış olan gecelik arayışı ile işe başlayabilirsiniz. Uyuma sırasında üzerinizde bulunan giysinin rolü, kaliteli bir uyku için oldukça önemli bir husus olmaktadır. %100 pamuk kumaşlar uyku konforunuzu artıracak önemli faktörlerin başında gelmektedir.

Doğru Ölçü
Satın almayı düşündüğünüz gecelik modelinin, sahip olduğunuz beden ölçüsüne uygun olması büyük öne taşımaktadır. Dar ya da bol olacak şekilde yapılan tercihler hayat kalitenizi olumsuz yönde etkileyecektir. Sağlıklı bir vücuda sahip olabilmeniz ve gün boyunca içerisinde maksimum rahat edebilmeniz için en başta gecelik bedenine dikkat etmeniz gerekmektedir. Hareket özgürlüğüne sahip olabilmek için ideal ölçülerinize uyum sağlayacak tasarımı satın almanız en doğrusu olacaktır.
Şık Tasarımlar
Hayatın her alanında şıklığı ile ön plana çıkmak isteyen, vücuduna ha ettiği değer sunmak isteye kişiler iç giyim tercihlerinde de Şık tasarımlardan yana seçim yapmaktadır.
Hem işlevsel hem rahat hem de olabildiğinde şıklığı üzerinde taşımakta olan fantazi gecelik modelleri ya da gecelik takımları estetik açıdan hayal edilen duruşa kavuşturabilmektedir.
Kullanıcıların kendi zevklerine hitap edebilmekte olan alternatifleri öne çıkararak iç giyim stiline en çok uyum oluşturan parçaları satın alarak kendileri için en iyisini yapmış olabilirle
Kadın Gecelik Modelleri çok zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Sahip olduğunuz bedenin özelliklerine en uygun olan modeli tercih ederek en doğru seçimi yapmış olabilirsiniz.
Gecelik ve Pijama arasındaki fark nedir?
Bu iki iç giyim ürünü arasında oldukça özel farklar yer almaktadır. Gecelik modelini pijama modellerinde ayıran en büyük fark, çok daha seksi bir duruş sergiliyor olmasıdır. Tasarım itibari ile çok daha ince ve seksi kumaş türleri tercih edilerek hayata geçirilmektedir. Kumaş seçenekleri anlamında da pijama modellerine göre daha fazla alternatifi bir arada sunduğunu söylemek isteriz. Gecelik tasarımlarında en çok satılan model, saten gecelikler olmaktadır. Karşı cinsin fazlasıyla ilgisini çekmeye yardımcı olan bu özle giysiler, rahatlık anlamında da kişilere büyük bir konfor sağlamaktadır.
Kolay bir kullanım ayrıcalığını üzerinde taşımaktadır. Pratik bir şekilde giyilip çıkarılma özelliğine sahiptir. Özellikle yaz aylarında kişilere maksimum konforda bir uyku imkânı sunmaktadır. Kış mevsimi için ise pijama takımları çok daha kullanışlı modeller olmaktadır. Çok daha sıcak ve konforlu bir uyku imkânı sağlamaktadır. Özellikle fantazi gecelik tasarımları kış mevsiminde nadiren kullanılmaktadır. Havaların soğuk oluşu ve vücudun ortaya çıkartmakta olduğu ısınma talebine bağlı olarak kaliteli bir uyku için pijama kullanımı bu mevsimde çok daha yaygındır.
Yaz mevsiminde gecelik daha fazla tercih edilse de yaz aylarına özel olarak tasarlanmış şort ya da kaprili takımlar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Buradaki tercihi kendi özel ayrıcalıklarınıza göre yapabilirsiniz.,
Penye kumaşlardan tasarlanmış olan gecelik takımları uzun boy özelliklerinden sahip olduğu için genellikle yılın herhangi bir zamanında da rahatlıkla giyilebilmektedir.
Kış mevsiminde bile gönül rahatlığı ile tercih dilebilecek seçenekler arasındaki yerini almaktadır. Diğer gecelik modellerine nazaran sabah uyandığınızda evin herhangi bir noktasında rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Bu rahatlık ve hareket özgürlüğü ise pijama modellerinde her daim mümkün olabilmektedir. Özellikle balkona bile bu şekilde çıkış imkanını beraberinde getirebilmektedir.
Bazı gecelik modelleri çoklu takımlar şeklinde satılabilmektedir. Bu modeller ve üzerinde yer alan özel uzun kollu eklentileri sayesinde her ortamda rahat hareket imkanına kolayca sahip olabilirsiniz.
Fiyat olarak her ikisi de oldukça ekonomik seçenekleri bir arada sunabilmektedir. Ancak gecelik modelleri, özellikle fantezi gecelik modellerinde olabildiğince ekonomik seçeneklerden oluşmaktadır. Ürünün kumaş kalitesi aradaki fiyat farkını belirlemekte olan en büyük etken olmaktadır.
Saten gecelik rahat mı?
Sexi gecelikler arasında en baştaki yerini almakta olan saten gecelik modelleri, farklı tasarımları ile beğeni toplarken çok fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise oldukça ince bir kumaş dokusuna sahip olması ve terletme gibi bir yan etkisinin bulunmuyor olmasıdır. Yaz gecelerinin en çok aranan modelleri olmaktadır. Değdikleri noktaya ayrı bir serinlik hissi verdikleri de oldukça önemli bir detay olmaktadır. Tüm bu rahatlıklarının yanı sıra aynı zamanda özel bir seksilik kazandıran etkisi ile favori olma nedenini fazlasıyla ortaya çıkartmaktadır.
Normal doğum için gecelik mi pijama mı?
Doğumun ardından çiçeği burnunda anneler, bol bol dinlenmeye ve deliksiz bir uykuya ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle uyku esnasında toplanmaması için ve rahatsızlık hissi vermemesi adına penye uzun gecelik modellerini tercih etmeli ya da pamuklu kumaşlardan tasarlanmış pijama takımlarını satın almalıdır.
Fantazi Gecelik Tarzınızı Keşfedin
Fantezi gecelik tarzınızı oluştururken partneriniz ile geçireceğiniz özel anlarınızı daha heyecanlı hale dönüştürün. Daha değerli ve keyifli anlara dönüştürmek için en doğru seçim fantazi gecelik ürünleri olmaktadır. Vücudun seksi noktalarını öp plana çıkaracak özel detaylardan oluşan tasarımlar, cinsel yaşamın renklenmesi anlamında büyük bir rol oynamaktadır. Erotik gecelik modeli tercihlerinde bulunarak sıra dışı gecelikleri hayatınıza kolayca dahil edebilirsiniz.
Tasarım Harikası Fantazi Gecelik Modelleri
Tasarım harikası fantezi gecelik modelleri, aynı zamanda seksi gecelik ürünleri olarak adlandırılmaktadır. Markaların en ünlü moda tasarımcıları ile hayata geçirilen her bir detay, gecelik modelleri üzerinde yer alan farklı hatları ile kendini fazlasıyla ön plana çıkartmaya yardımcı olmaktadır.
Daha fazla göze gelen, vücudu ön plana çıkaran, en kaliteli materyaller eşliğinde erotik gecelik modellerine dönüşen seçenekler olarak yeni koleksiyondaki yerini almaktadır.
Bu özel tasarımlar aynı zamanda oldukça kaliteli ve uzun ömürlü seçenekler olarak hayatımızdaki yerini korumaktadır.
Standart beden seçeneklerinin her biri rahat bir şekilde stoklar içerisinden sunarken aynı zamanda da büyük beden gecelik takımları şeklinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Fantezi olması sebebiyle satışa sunulmakta olan bu özel ürün gurubu, ideal bir duruştan ziyade cinsel arzuları harekete geçirici özelliklerden oluşmaktadır.
Uygun Fiyatlı Fantezi Gecelikler
Uygun Fiyatlı Fantezi Gecelik, herkesin ilgi gösterdiği ve çeşit çeşit modeller şeklinde sipariş oluşturduğu en çok satılan modellerin başında gelmektedir. Fantezi modelleri, sahip olduğu kumaşın ve üzerindeki aksesuarın detaylarına göre kendi arasında büyük farklılıkların oluştuğu etiket fiyatlarına sahiptir. Kişilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve bütçesi dahilinde doğru satın alma işlemlerini hayata geçirmelidir.
Erotik Gecelik Seçenekleri
İç giyim modellerinin içerisinde özel bir kategoriye sahip olan erotik ürünler, kişilere özel bir ayrıcalık katmaktadır. En başta istediğiniz çekiciliğe sahip olmanız adına hayal edilenden çok daha fazlasını sunabildiğini söylemek isteriz.
Bu özel gecelik modellerini tercih ederek parteriniz üzerinde arzu edici bir etkinin oluşmasına kolayca sahip olabilirsiniz.
Kırmızı Gecelik, Jartiyer Modelleri, Gecelik Tanga Takımları ve Dantelli Gecelik gibi seçenekler en çok tercih edilen fantezi modellerin arasında en baştaki yerini almaktadır. Geceliklerde renk seçimi sırasında size ne kadar yakışacağı konusunda yani ten renginize uyum sağlayacak özellikte olmasına özen gösteriniz.
Farklı farklı detaylardan oluşan jartiyer modellerinin sizlere en çok yakışacak olanına yani bacaklarınızdaki özellikleri göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.
Gecelik modelinde dantelli detay oldukça önemlidir. Bazı kişilerde bu özellik cinsel ilişki hazzını arttırmaktadır. Bu sebeple dantel detayına sahip seçenekleri ön planda tutarak daha doğru tercihlerde bulunabilirsiniz.
Arzuları Harekete Geçiren Seksi Gecelikler
Seksi Gecelikler sizlerin beğenilerinizi yerine getirirken aynı zamanda üretim gerçekleştirmek olan markanın da önemi büyüktür. Güçlü bir markanın kaliteli ürünlerini tercih ettiğinizde çok daha uzun ömürlü ve kaliteli iç giyim ürünlerine sahip olabilirsiniz.
Seksi ürün olabilmesi için en başta doğru renk, en doğru beden ölçüsü ve tercih edilecek olan ürünün sayısına dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğru tercihler sebebiyle arzuları harekete geçiren gecelik modelleri sizler için de en iyisi olabilir.
İpli gecelikler ve özellikler
İpli gecelik modelleri, diğer seçeneklere nazaran çok daha farklı ve özel tasarımlar olmaktadır. Kadınsı görüntünün oluşmasını sağlayan ip detayı, farklı noktalarda uygulandığında gecelik modelinin özelliğini bir anda değiştirmeye yardımcı olmaktadır. Etkili bir görünüş ortaya çıkarırken yine kışkırtıcı bir duruşa da sahip olmanızı tetiklemektedir.
İpli gecelik modellerinde genellikle sırt kısmı dekolte şeklinde bir görüntüyü oluşturan seçenekleri hayata geçirmektedir. Yine ince şekilde sıralanan ip askılar omuzların seksi bir duruş kazanmasına büyük imkân tanımaktadır. İp detayın çekçi etkisi tasarımcılar arasından çok iddialı noktalarda ve özel olarak kullanılmaktadır. Giymeye cesaret isteyen bir çizgi ile gerçek manada seksi görünüşü ortaya çıkartmaktadır.
İnce ip şeklinde görünüyor olması dayanıksız olması anlamına gelmemelidir. Kumaş türü ile aynı malzemeden üretilmiş olabildiğince dayanıklı ve kolay bir şekilde kopmayan özelliği ile kullanıcıların memnuniyetini kazanabilecek bir detaydan oluşmaktadır.
Gecelik takımları Çeyizlik
Çeyiz için gecelik takımları oldukça önemli bir yere sahiptir. Evliliğin ilk aylarında özellikle çok fazla tercih edilmekte olan takımlar, renkli bir cinselliğin ortaya çıkmasında büyük öneme sahiptir. Çeyiz için özel olarak tasarlanan takımlar gibi aynı zamanda fantazi gecelik ve seksi gecelikler şeklinde çok fazla çalışma sunulmaktadır. Birden fazla sayıda tasarım çeyize dahil edilirken benzer ürünlerin çok farklı renk ayrıcalıkları da çeyizlerdeki yerini almaktadır. Cinsel yaşamın mutluluğunu artırmaya yardımcı olan yönü iç gıcıklayıcı özel detaylardan oluşuyor olmasıdır.
Fantazi gecelik kullananlar kesinlikle çeyiz giyim ürünleri içerisinde fantezi modellerin olması gerektiği konusunda hem fikir olmaktadır.
Deneyimlerden yola çıkılarak erkelerin büyük bir ilgisini çekmekte olan ipeksi dokunuşa sahip saten gecelik modelleri, kısa ya da uzun etek boyu ile kişilerin tercihlerine özel olarak hayata geçirilmektedir.
En yeni gecelik modelleri nelerdir?
Yeni gecelik modelleri, son dönemlerde transparan Gecelik modelleri şeklinde daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde tasarlanmış modeller bayanların daha fazla ilgisini çekmektedir. Oldukça iddialı kesimlerden oluşan gecelikler son dönemlerin en popüler modelleri olarak satışa sunulmaktadır.
Jartiyer Gecelik Modelleri yine en yeni tasarımların başını çekmektedir. Daha fazla tasarımda yer almakta olan jartiyer detay, kişilerin tercih edilme sebeplerini arttırmış durumdadır. Moda dünyasına giriş yapmakta olan en yeni kumaş türleri kullanılarak Bayan Gecelik tasarımları hayata geçirmektedir. Dantelin asaleti ve çekiciliği en yeni gecelikler üzerinden geçmişten bugüne yerini almaktadır.
Yeni tasarlanan gecelik modellerinde ortaya çıkmakta olan kesim tarzı da çok daha iddialı olmaktadır. Bayanların cesur bir duruşa sahip olmasını destekleyecek türden daha az kumaşlı çok da arzu uyandıran detayları ile yeni koleksiyon ürünleri arasındaki yerini almaktadır.
Renk olarak da yeni gecelik modelleri üzerinde çoklu renkler bir arada bulunabilmektedir. Kişilerin ten rengine uyum sağlayabilecek onlarca farklı renk ayrıcalığı aynı ürün üzerinde uygulamaya alınmaktadır.
Gecelik takımları fiyatları Nelerdir?
Fiyat olanakları bakımından takımlı ürünler normal gecelik modellerine nazaran biraz daha maliyetli ürünler olmaktadır. İkili takım şeklinde olması, farklı şekilde ve farklı iç giyim ürünleri ile ayrı ayrı şekilde kombin yapabilme ayrıcalığını da bir arada bulundurmaktadır.
Tercih edilecek takımların ürün özelliklerine göre fiyatlarda birbirinden farklılık göstermektedir. Kaliteli kumaşlardan oluşan, üzerinde kaliteli aksesuarları bulunan gecelik alt üst takım çeşitlerini sizlerde beğeninize göre bütçeniz dahilinde sipariş verebilirsiniz.
Bayan gecelik takımı 6'lı set fiyatları
6’lı takımlara olan ilgi her geçen gün artış gösterir durumdadır. Zengin ürün ayrıcalıkları sayesinde kişiler bu özel tasarımları farklı şekilde rahatlıkla tercih edebilmektedir.
Bu sebeple kişilerin beğenisini kazanmaktadır.
Fantazi gecelik modellerine göre çok daha fazla tercih edildiğini söylemek isteriz. Set içerisinde genellikle yer almakta olan parçalar ise sabahlık, şortlu takım, gecelik ve pijama takımı şeklinde ürünler bir paket halinde satışa sunulmaktadır.
Antialerjik malzemeler ve kaliteli aksesuarlar tercih edilerek tasarlanan modeller özellikle çeyizlik şeklinde sıklıkla ilgi bulmaktadır. Kişiler bazen kendi kullanımları bazen de hediyelik şekilde sipariş oluşturmaktadır. Pamuklu kumaş özelliklerinde oluşan setli gecelik modelleri gibi daha çok saten kumaş özelliklerinden ortaya çıkmaktadır. Her bir set kendi arasında tasarım özelliklerinden oluşmaktadır. Set ambalajında ürün içerisinde var olan tüm parçaların modellenmiş resimleri bulunmaktadır. Bu sayede üzeninizde nasıl bir duruş sergileyicini önceden tespit etmiş olabilirsiniz.
Gecelik takımı 6'lı set fiyatları
Fiyatlar konusunda set halinde satışa sunulmakta olan iç giyim ürünleri çok daha maliyetli fiyatlara sahiptir. En temel nedeni ise sahip olduğu çoklu ürün ayrıcalıklarıdır. Aynı ürünleri tek tek satın almaya kalktığınızda ise set fiyatının çok daha üzerinde bir ödeme yapma durumunda kalabilirsiniz. Bu sebeple aynı ürünleri tek tek almak yerine 6’lı set şeklinde satın almak çok daha ekonomik olmaktadır.
Gecelik takımı düğmeli Modelleri
Gecelik takımlarında tercihler kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Düğmeli gecelik takım seçenekleri de yine aranan ve sıklıkla tercih edilmekte olan modellerden biri olmaktadır. Farklı türden tasarımları ve bu tasarımlara uyum sağlayacak olan özel düğme detayları sayesinde kullanıcılara severek kullanmaktadır.
İç giyim kategorisinde yer alan her bir parça kendi arasında çok zengin ayrıcalıklara sahip olmaktadır. Düğmeli seçeneklerde bunlardan sadece birini oluşturmaktadır.
Tıpkı bu özel tasarımlar gibi gecelik takımı desenli modellerde oldukça popülerdir. Gelen taleplere göz atıldığında gecelik takımı olarak desenli seçeneklerin daha fazla istendiği gözler önüne serilmektedir. Gecelik eşofman takımları, gibi çok farklı seçeneklerin bir arada bulunduğu parçalar ünlü markaların yeni sezon ürünleri arasında taleplere paralel şekillenerek yerini almaktadır. Ünlü tasarımcıların imzasını taşımakta olan her bir ürün, farklı kişilerin beğenisini kazanacak özel detaylardan oluşmaktadır.
Gecelik takımları fantezi seçenekler olarak da fazlalıkla ilgi bulan ürünler olmaktadır. Fantezi özelliğe sahip olan ürünler sağlık anlamında sizlere konforlu bir kullanım sunmazken, cinsel hayatınızda hareketlilik kazandıracak özel bir yere sahiptir. Kısa süreliğine vücudunuzda bulundurarak partnerisin arzusunu uyandırmaya fazlasıyla yetip artacak iddialı tasarımlardan oluşmaktadır.
Lohusa gecelik takımları yeni doğum yapmış annelerin işini kolaylaştıracak detaylara sahip bir çizgiden oluşmaktadır. İçerisinde maksimum rahatlık ve kolay hareket imkânı sunabilmesi ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda bebeğin emzirilmesi gerektiği durumlarda pratik bir kullanım ayrıcalığı sunabilecek özelliklerden ileri gelmektedir. Bu sebeple göğüs bölgesinin kolayca kullanılmasını sağlayan fermuarlı eklentiler, düğmeli detaylar ya da cırt cırtlı özel yapışkanlı ürünler ile bir araya getirilerek emzir me işlemini çok kolaylaştıran bir tasarıma sahip olmaktadır.
Lohusa gecelik takımları fiyatları normal gecelik modellerine göre biraz daha yüksek satış fiyatına sahiptir. Bunun sebebi en kaliteli kumaşlar seçilerek hayata geçirilmiş olmasıdır. Her yönden annenin rahatlığı ve konforu düşünülmektedir. Bu sebeple tüm ayrıcalıklara sahip ev en güzel renk ayrıcalıklarının bir arada bulunduğu kaliteli iç giyim ürünleri arasında yerini almaktadır.
Bütçe dostu çok sayıda ürün lohusa gecelik takımları kategorisindeki yerini almaktadır.
Gecelik takımı yeni gelin modelleri de tıpkı lohusa takımları gibi özenle geliştirilmekte olan iç giyim ürünlerini oluşturmaktadır. Her telden ve her kaliteden geçeklik modelini bir arada bulabilirsiniz.
Fantazi gecelik, gecelik modelleri ve gecelik takımları anlamında aklınızdan geçmekte olan her bir modeli en yeni iç giyim modelleri arasında kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.