Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma DENİZGÜLÜ garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sutyen ve külot ürün gruplarında iade ve değişim hijyen gereği yapılmamaktadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. 


İptal Koşulları

Sutyen ve külot ürün gruplarında iade ve değişim hijyen gereği yapılmamaktadır.

denizgulu.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. İptal işlemleri için mesai saatleri içinde 0212 526 05 64 numaralı telefon aracılığı ile veya [email protected] adresinden mail yoluyla ulaşıp sipariş numarası vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsinizDeğişim Koşulları

Sutyen ve külot ürün gruplarında iade ve değişim hijyen gereği yapılmamaktadır.


Değiştirmek istediğiniz ürünleri yurtiçi kargo ile faturada bulunan okmeydanı adresimize gönderebilirsiniz. Kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.