• Tümünü Temizle
Stoktakiler
Görünüm
Yeni %13
129,90 TL 149,90 TL
Yeni %14
239,90 TL 279,90 TL
Yeni %25
89,90 TL 119,90 TL
Yeni %25
89,90 TL 119,90 TL
Yeni %13
199,90 TL 229,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %19
84,90 TL 104,90 TL
Yeni %20
79,90 TL 99,90 TL
Yeni %20
39,90 TL 49,90 TL
%25
89,90 TL 119,90 TL
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Tanga ve Külot Modelleri

Külot Modelleri ve Külot Tercihi

Kıyafetleriniz tarzınızı yansıtır ve iç giyim de kendinize ne kadar önem ve değer verdiğinizi net bir şekilde ortaya koyuyor. Külot seçimi yaparken daha sade ve daha özensiz bir seçimde bulunmak yerine dikkat çekici ve özgüveninizi yükseltecek olan farklı modellere göz atabilir ve yer verebilirsiniz. Her kadın kendini daha iyi hissetmek için giyinir ve iç giyim tercihi de bu yöndedir. Kalçalarınızı saracak ve giydiğiniz kıyafetlerde iz oluşturmayacak külot seçimleri yapmanız, dışarıdan bakıldığında da daha şık bir görüntü yaratacak ve estetik duruş sağlayacaktır. Tanga ve benzeri modeller bu yüzden çok daha fazla tercih ediliyor ve kadınların listelerinde yer almayı başarıyor.

Külot seçimi yaparken yalnızca model konusunda değil, renkler konusunda da dikkatli ve hassas davranmanızı tavsiye ediyoruz. Düz bir renk tercihinde bulunmak yerine daha canlı renklere yer verebilirsiniz. Kırmızı, pembe ve mor gibi renkler, fantezi iç giyimde önemli bir yere sahip ve birçok kadın da genel olarak bu renkleri tercih ediyor. Bununla birlikte dantel detayını da es geçmemekte fayda var ve özellikle transparan modellerde bu detayın bir adım daha öne çıktığını bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sizler de kendinizi yansıtacak külot seçimleri ile birlikte şıklık yarışında bir adım öne geçebilir ve sahip olduğunuz özgüvene de katkıda bulunabilirsiniz.

Külot Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Külot seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar var ve bunlardan en önemlisi de kumaş yapısıdır. Bazı kumaş türleri cildinize zarar verebilir ve tahriş unsuru olarak karşınıza çıkabilir. Saten kumaşlarda bu durum çok fazla gözlemlenmiyor ancak cilt yapınızı bizlerden daha iyi biliyorsunuz. Daha yumuşak ve daha tüysüz bir yapı, teniniz için çok daha iyi ve sağlıklı olacaktır. Bu detayın yanı sıra model konusunda da kendinize en çok yakışanı tercih edebilirsiniz. Örneğin uzun ve ince bir elbise ile gece davetlerinde boy gösterecekseniz, bu elbisenin içine geniş kalıp bir külot tercihi yapmak çok da doğru olmayacaktır.

İz oluşturmayacak ve daha şık bir görüntü sunacak olan tanga tarzı modeller kesinlikle daha uygun olacaktır. Tanga, fantezi iç giyim dünyasının en özel külot modellerinden bir tanesidir ve kadınlar tarafından sıkça tercih edildiğini de bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. Bu özel ve dikkat çekici iç giyim ürünleri ile birlikte kendinizi daha seksi hissedeceksiniz. Estetik kaygı her daim bir adım önde olmalıdır ve bu konuda da tanga modelleri sizlere en iyi şekilde fayda sağlayacaktır. Şimdi dilerseniz bu model hakkında daha detaylı bilgiler sunmaya çalışalım ve bu sayede aklınızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olacağız.

Tanga Nedir, Neden Tercih Edilir?

Fantezi iç giyim dünyasının en popüler ürünlerinden bir tanesi olan tanga, çok daha az kumaşın kullanıldığı ve ince bir ip ile kalçalarınızı saran özel bir modeldir. Ön tarafta ise cinsel organı kapatan daha yoğun bir kumaş tercih ediliyor. Kalçalarınızı ön plana taşıyan ince bir ip detayı ile çok daha estetik bir görüntü ortaya çıkıyor ve kadınlar kadar erkekler tarafından da beğenildiğini belirtmekte fayda var. Çok sayıda renk ve model ile birlikte cinsel hayatınızı da olumlu etkileyecek olan özel bir modelden bahsediyoruz. Bununla birlikte ince bir elbise içine tercih edildiğinde herhangi bir iz yapmayacak ve daha estetik bir görüntü sunacaktır.

Kırmızı, bordo, pembe ve özellikle mor renkler kadınlar tarafından daha fazla tercih ediliyor ancak bu aşamada karar elbette sizlerin olacaktır.

Fantazi  tanga, gece elbiselerinin altına daha fazla tercih ediliyor ve şık bir duruş sergiliyor ancak partneriniz ile geçireceğiniz renkli bir gece için de bu modellere yer verebilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi kalça kısmını çok daha net bir şekilde ortaya çıkartan ve vücut hatlarınızı sergilemenize yardımcı olan fantezi iç giyim ürünüdür. Dantel detayı ve transparan ayrıntısı ile birlikte daha seksi bir görüntü elde etmeniz mümkün ve aslında ürünün asıl amacı da tam olarak budur ve kadınların gözünde de önemli bir yere sahiptir.

G-String Nedir, Neden Tercih Edilir?

Tanga ile en çok karıştırılan iç giyim ürünlerinden bir tanesidir… Tanga’ya kıyasla daha fazla kumaş kullanıldığını belirtmek gerekiyor. Önden baktığımızda bir bikini modeli gibi görülürken, arka kısma baktığımızda ise ince bir ip detayı karşımıza çıkıyor. G-string, çok daha kullanışlı ve konforlu bir iç giyim ürünüdür. Yine Tanga’da olduğu gibi g-string modellerinde de dantel ve transparan detayı bir adım öne çıkıyor ve görsellik her zaman için en önemli detaydır. Partneriniz ile güzel bir gece geçirmek ve bunun yanı sıra kendinizi daha seksi hissetmek için bu modele yer verebilirsiniz.

G-string tercihi yaparken önceliğiniz elbette rahatlık olmalıdır ve bu modeli günlük kullanımda da tercih edebilirsiniz. Bir diğer detay ise seksi görünüm olacaktır ve kadınların buna daha fazla önem verdiğini düşünüyoruz. Renkler konusunda önünüzde çok fazla alternatif var ve bunlardan bir tanesi de fantezi iç giyimin en popüler rengi olan kırmızıdır. Bordo ve mor gibi renkler de yine popüler hale gelmiş durumda ve dilerseniz sizler de bu renkleri listelerinize dahil edebilirsiniz. Beklentilerinizin çok üstünde olan bu eşsiz iç giyim ürünleri sayesinde özgüveniniz artacak ve vücudunuza hayran kalacaksınız. Fantezi iç giyim ürünleri ile birlikte kendinize olan saygınız da artacak ve emin olun vücudunuz ile daha barışık hale geleceksiniz.

Tanga ile G-String Arasındaki Farklar Nelerdir?

En çok karıştırılan iç giyim ürünlerinden bahsediyoruz ancak bu yazımız sayesinde sizler de Tanga ve G-string konusundaki soru işaretlerine yanıt almış olacaksınız. Tanga, daha az kumaş kullanılarak üretilen bir iç giyim ürünüdür. Ön kısımda cinsel organı kapatan kumaş yoğunluğu biraz daha fazladır ancak arka kısım yalnızca ince bir ipten oluşur ve kalça arasına girmektedir.

G-string ise daha fazla kumaş ile hazırlanan bir iç giyim ürünüdür. Arka kısma baktığımızda özellikle üst bölümde daha fazla kumaş mevcuttur ve genellikle dantelli bir yapıya sahiptir. Kalça arasına giren ip daha kalındır ve tanga ile de bu sayede ayırt edilir.

Bir diğer detay ise ön tarafın bikini modellemesine sahip olmasıdır. Her iki ürünü birbirinden ayıran farklı detaylar var ancak her iki ürünün en büyük ortak özelliği seksi ve estetik bir duruş sergili

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.