PİJAMA TAKIMI

Herkes tarafından tercih edilen ve geceleri rahat uyumanız için sizlere yardım eden pijama modelleri mevcuttur. Pamuklu kumaşlardan, saten kumaşlardan, şifon kumaşlardan ve gecelik kumaşlarından imal edilen pijama ve benzeri gecelikler, geceleri hem rahat hem de hijyenik uyumanıza yardımcı oluyor. Pijamalar takımları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece çok daha rahat uykuya dalabilir ve her zaman daha yumuşak ve ferah uyanabilirsiniz. Pijamalar takımları mutlaka haftada en az bir kere yıkamanız gerekiyor. Dolaplarınızda ise en az üç takım pijamanın yer alması gerekiyor. Bu pijama takımları kışlık olarak üç takım ve yazlık olarak üç takım olarak ayırmanız gerekiyor. Pijamalarınızın mutlaka pijama takımı olması gerekiyor. pijama Takımları olmayan pijamalarınız mevcutsa bunlardan bir an önce kurtulmanız ve takım olanları temin etmeniz gerekiyor. Takım olan modellerde her zaman aynı renk tonları mevcut oluyor. Alt kısımları düz renkten oluşurken, çoğunlukla üst kısımları ise çiçekli ya da farklı desenleri ve aynı rengi taşıyor.

Pijama Takımlarında Ten Tonunuza Uygun Renkler Önem Taşıyor

Pijama takım ya da benzer gecelik takımları her zaman farklı renklerden imal edilebilir. Renk konusunda ve pijamaların uyumu konusunda mutlaka tetikte olmanız gerekiyor. Uykuda bilinçaltımızda çok farklı şeyle olabilir. Bu nedenle hem uykuya dalmadan önce hem de uykudan uyanırken kendinizi pozitif hissetmeniz ne giydiğinize bağlıdır. Giydiğiniz pijama takımları eğer tam olarak mevsime uygun renk ve desenleri üzerinde taşıyorsa, uykularınız da her zamankinden daha dingin ve sakin geçecektir. Özellikle kış aylarında beyaz, açık mavi, turkuaz ve sarı renklerden seçilen pijamaları tercih ettiğinizde, bünyenizde bir soğukluk hissedebilirsiniz. Kış aylarına uygun kalın yapılı pijamalarınız mutlaka kırmızı, turuncu ve siyah gibi sıcak renkleri ve desenleri içermelidir. Böylece hem fiziken hem de ruhen yatağınıza çok rahat girebileceksiniz. Üstelik teninizi ve ruhunuzu da soğuk hissetmeyeceksiniz. Aynı şekilde yazlık olarak tercih edeceğiniz pijama takımları da mutlaka yaza uygun renkleri taşımalıdır. Beyaz, açık renkler ve soft renkler tam olarak yazlık pijama takımları kullanılabilir.

Bayan Pijama takımlarında Yaşın Önemi

Her yaş grubundan bayanlar, pijamalar takımları giyerek uykuya dalmayı erkek gruplarından daha fazla tercih ediyorlar. Burada devreye giren ve özellikle de terlemeye karşı engel koyan ve çok rahat hissettiren pamuklu bayan pijama modelleri her zaman daha fazla tercih ediliyor. Yazın giyeceğiniz şort ve atletten oluşan iki parçalı pijama takımları üzerine bir de sabahlık giyerek kahvaltı hazırlayabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Kadın pijama modellerinde kullanılan desenler her zaman daha sevimli, sıcak ve çekici olarak görünürler. Yazlık pijama takımları kullanılan ayı ve tavşan gibi hayvan figürleri, lale, gül, gelincik ve papatya gibi küçük ve bol miktarda kullanılan çiçek figürleri ve en önemlisi de pelüş tüylerin kullanıldığı figürler yer alıyor. Kışlık pijamalarda kullanılan pelüş hayvan figürleri, kalın kumaştan oluşan ve polar olarak adlandırdığımız kumaşlar ile yine kış aylarında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Pijama Takımları Giymenin Önemi

Pijama takımları elbette herkes çok sever ve hemen hemen herkesin birden fazla takımı mevcuttur. Bu konuda daha da hassas olan bebeklerin, çocukların ve kadınların ise daha fazla takımı mevcut olabilir. Pijama takımları giymeden farklı giysi türleri ile uyumak yerine her zaman pijamalarla uyumak daha sağlıklı ve hijyeniktir. Çünkü her geçen gün farklı model, tasarım ve baskılarla oluşan pijamalar yalnızca uyku modun da kullanılacak giysilerdir. Yatağınızda daha yumuşak, ferah ve sağlıkla uyumak istediğinizde, en az bir adet takım edinmeniz gerekiyor.

Pijama takımlarımız %100 pamuk kumaştan üretilmektedir oldukça kaliteli olan bu kumaş ne çekme ne de yıkandığı zaman boya verir gönül rahatlığı ile diğer kıyafetleriniz ile birlikte çamaşır makinesine atabilirsiniz %100 yerli üretimi olan ürünlerimiz Türkiye'de üretilmektedir.

Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.