Hakkımızda

Denizgülü, bayan iç giyiminde Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olma hedefiyle 2000 yılında yola çıktı. İlk üretime başladığımızda, Türkiye’nin en çok tercih edilen iç giyim markası olmak için kendimize verdiğimiz sözün arkasında durduk ve Okmeydanı’nda 1.000 m² kapalı üretim tesisimiz ile yola devam ettik. Ayda 25.000 adet  üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en güzel kadınları için üretim yapıyoruz.  Vizyonumuz  

Dünya üzerinde ulaştığımız her yerde, müşterilerimizin tercih ettiği üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir Denizgülü ürünü bulunmasını sağlamaktır. Denizgülü kaliteli ürünleri, makul fiyatlarla sunmayı amaç edinmiştir. Denizgülü dünyayı ve geleceği takip eden vizyonu ile küresel değişimleri, sosyal ve teknolojik çerçevede her zaman dikkatle takip ederek ürün gamını bu değişimlere uygun olarak geliştirmektir. Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak ürünleri ortaya çıkarmak ve onları daima mutlu etmenin yollarını keşfetmenin hazzını yaşamak önceliklerimiz arasındadır. Çünkü biz şunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimiz olmasaydı Denizgülü olmazdı. Sağlam temeller üzerine oturttuğumuz altyapımızla, Türkiye’mizdeki gelişimimizi tamamladıktan sonra uluslararası arenada büyük ve saygı uyandıran bir marka olmaktır.  


Misyonumuz
 


Denizgülü’nü tercih eden tüm müşterilerimize, bol çeşit, uygun fiyat, yüksek kalite ve en iyi hizmet sağlamak ve daima kaliteyi uygun fiyata giydirmektir. Müşterilerimizin kolay ulaşılabildiği bir marka olmak, hayal dünyalarına katkıda bulunmak ve Denizgülü ürünlerini kullanmanın ayrıcalığını yaşatmaktır.  


Temel Değerlerimiz  

 Müşteri odaklı çalışmak.
 Siz değerli müşterilerimiz için iyi, kaliteli ve doğruyu üretmek ve sunmak.
 Daima samimiyet.
 Daima en iyi hizmet.
 Daima en hızlı hizmet yaşadığımız ve üretim yaptığımız topluma değer katmak.
 Etkin ve verimli çalışmak.
 Dürüst ve güvenilir olmak.
 İnsanlara ve hizmet ettiğimiz topluma saygılı olmak.  Koşulsuz Müşteri Mutluluğu  

Denizgülü olarak bizim en büyük önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin mutluluğudur. Sizlerin keyifli, mutlu ve güvenli bir alışveriş yaşaması için var gücümüzle çalışıyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.